Kontakter
Senior |
|||||
|
Cheftræner
|
Michael Egvang
|
|
|
|
|
Assistenttræner
|
Allan Pihlman
|
|
|
|
|
Holdleder
|
John Rosentrætter
|
|
||
|
Målmandstræner
|
Dann Petersen
|
|
|
|
|
Træner
|
Jonathan Grønbjerg Harborg
|
|
|
|
|
Holdleder
|
Mads Mejneche
|
|
|
|
|
Cheftræner
|
Ino Pedersen
|
|
|
|
|
Holdleder
|
Gudmundina Haraldsdottir
|
|
|
|
|
Assistenttræner
|
Henrik Overgaard Pedersen
|
|
|
|
HS 8 Mands Ølmaverne- Herrer
|
|||||
|
Holdleder
|
Kasper Lynge Dissing
|
|
|
|
|
Træner
|
Mikkel Glenn Andersen
|
|
|
|
Fodbold Fitness- Kvinder
|
|||||
|
Træner
|
Nia Idrizi
|
|
|
|
|
Træner
|
Tenna Tancula
|
|
||
M+32 |
|||||
M+32 - Old Boys - Nicolai Bang- Herrer
|
|||||
|
Træner
|
Nicolai Bang
|
|
|
|
|
Træner
|
Frederik Martin Dahl
|
|
|
|
M+45 |
|||||
SuperVeteran - 8 mands- Herrer
|
|||||
|
Holdleder
|
Ulrik Jacobsen
|
|
|
|
|
Træner
|
Michael Egvang
|
|
|
|
Superveteran 1- Herrer
|
|||||
|
Holdleder
|
Erling Hou Christensen
|
|
|
|
M+50 |
|||||
Gå-Fodbold- Herrer
|
|||||
|
Holdleder
|
Preben Madsen
|
|
|
|
U19 |
|||||
U19- Herrer
|
|||||
|
Cheftræner
|
Jonas Gotfredsen
|
|
|
|
|
Holdleder
|
Rikke Klarskov
|
|
|
|
|
Holdleder
|
Michael Lindskov Pedersen
|
|
|
|
|
Træner
|
Jacob Krag Kristensen
|
|
|
|
|
Træner
|
Peter Konrad
|
|
|
|
U17 |
|||||
|
Cheftræner
|
Claus Olsson
|
|
|
|
|
Holdleder
|
Rikke Klarskov
|
|
|
|
|
Assistenttræner
|
Mathias Gertz Petersen
|
|
|
|
|
Årgangsansvarlig
|
Peter Rass
|
|
|
|
|
Assistent
|
Kristian Jacobsen
|
|
|
|
|
Træner
|
Simon Rosendal Frandsen
|
|
|
|
Pige - Årgang 2006/2007- Kvinder
|
|||||
|
Cheftræner
|
Michael Poulsen
|
|
|
|
|
Træner
|
Brian Mielow Bøje
|
|
|
|
|
Holdleder
|
Morten Christiansen
|
|
|
|
|
Kampklar assistent
|
Søren Kyhl Malmberg
|
|
|
|
U16 |
|||||
Pige - Årgang 2008/2009- Kvinder
|
|||||
|
Cheftræner
|
Simon Petersen
|
|
|
|
|
Assistenttræner
|
Jesper Broch
|
|
|
|
|
Assistenttræner
|
Anders Busk
|
|
|
|
|
Holdleder
|
Lasse Albrechtsen
|
|
|
|
|
Kampklar assistent
|
Søren Kyhl Malmberg
|
|
|
|
U15 |
|||||
|
Træner
|
Kim Erleben
|
|
|
|
|
Holdleder
|
Betina Kjær Negosanti
|
|
|
|
|
Træner
|
Sebastien Guenot
|
|
|
|
|
Årgangsansvarlig
|
Kim Erleben
|
|
|
|
|
Træner
|
Jens Dahmani
|
|
|
|
|
Træner
|
Tommy Pedersen
|
|
|
|
U14 |
|||||
Årgang 2010 - Hold 1- Herrer
|
|||||
|
Holdleder
|
Lasse Albrechtsen
|
|
|
|
|
Træner
|
Augustine Nwajei
|
|
|
|
|
Træner
|
John Ellingsgaard
|
|
|
|
|
Assistenttræner
|
Laurits Thorsen
|
|
|
|
|
Assistenttræner
|
Haris Busuladzic
|
|
|
|
|
Assistenttræner
|
Jimmy Lindeberg
|
|
|
|
|
Assistenttræner
|
Michael Lindskov Pedersen
|
|
|
|
Pige - Årgang 2010/2011 - Hold 1- Kvinder
|
|||||
|
Træner
|
Tarek Abdul-Latif
|
|
|
|
|
Træner
|
Tim Stübe
|
|
|
|
|
Kampklar assistent
|
Søren Kyhl Malmberg
|
|
|
|
Pige - Årgang 2010/2011 - Hold 2- Kvinder
|
|||||
|
Assistent
|
Zeral Yildiz
|
|
||
|
Træner
|
Carsten Robetje
|
|
|
|
|
Kampklar assistent
|
Tim Stübe
|
|
|
|
|
Kampklar assistent
|
Søren Kyhl Malmberg
|
|
|
|
U13 |
|||||
Årgang 2011 Hold 1- Herrer
|
|||||
|
Cheftræner
|
Merete Schroder
|
|
|
|
|
Kampklar assistent
|
Søren Kyhl Malmberg
|
|
|
|
Årgang 2011 Hold 2- Herrer
|
|||||
|
Træner
|
Rene Wøhler
|
|
|
|
|
Træner
|
Allan Højland Pedersen
|
|
|
|
|
Kampklar assistent
|
Claus Pedersen
|
|
|
|
|
Assistenttræner
|
Morten Aagaard Stegler
|
|
|
|
Årgang 2011 Hold 3- Herrer
|
|||||
|
Træner
|
Claus Pedersen
|
|
|
|
|
Kampklar assistent
|
Allan Højland Pedersen
|
|
|
|
|
Kampklar assistent
|
Rene Wøhler
|
|
|
|
U12 |
|||||
Årgang 2012 - Hold 1- Herrer
|
|||||
|
Træner
|
Lasse Bredager
|
|
||
|
Træner
|
Anders Balslev
|
|
|
|
|
Cheftræner
|
Michael Mortensen
|
|
|
|
|
Assistenttræner
|
Brian Klaaby
|
|
|
|
|
Holdleder
|
Rasmus Lücking Nielsen
|
|
|
|
|
Assistenttræner
|
Kim Amelung Rasmussen
|
|
|
|
|
Assistenttræner
|
William Fischer
|
|
|
|
|
Træner
|
Akram El-Hajj
|
|
|
|
|
Kampklar assistent
|
Søren Kyhl Malmberg
|
|
|
|
|
Træner
|
Shakib Mahmud
|
|
|
|
Årgang 2012 - Hold 2- Herrer
|
|||||
|
Træner
|
Torben Vibe Utzon
|
|
|
|
|
Træner
|
Palle Bruun
|
|
|
|
|
Træner
|
Morten Jensen
|
|
||
|
Træner
|
Tezcan Savuran
|
|
|
|
Pige - Årgang 2012- Kvinder
|
|||||
|
Træner
|
Jette Sternberg
|
|
|
|
|
Træner
|
Karina Hansen
|
|
|
|
|
Træner
|
Sasa Rajovic
|
|
|
|
|
Assistenttræner
|
Luna Tilsted Nielsen
|
|
|
|
|
Kampklar assistent
|
Søren Kyhl Malmberg
|
|
|
|
U11 |
|||||
Årgang 2013- Herrer
|
|||||
|
Holdleder
|
Dorte Hansen
|
|
|
|
|
Træner
|
Casper Sejr Madsen
|
|
|
|
|
Træner
|
Pelle Hvass
|
|
|
|
|
Træner
|
Carsten Blach
|
|
|
|
|
Træner
|
Kristian Erlendsson
|
|
|
|
|
Træner
|
Jesper Petersen
|
|
|
|
|
Assistenttræner
|
Jonathan Gonzales
|
|
|
|
|
Målmandstræner
|
Michael Mørup
|
|
|
|
Pige - Årgang 2013- Kvinder
|
|||||
|
Træner
|
Morten Espenhajn
|
|
|
|
|
Assistenttræner
|
Tolga Kalem
|
|
|
|
|
Kampklar assistent
|
Søren Kyhl Malmberg
|
|
|
|
U10 |
|||||
Årgang 2014 - Hold 1- Herrer
|
|||||
|
Træner
|
Peter Hansen
|
|
|
|
|
Cheftræner
|
Kasper R.
|
|
|
|
|
Træner
|
Adem Polat
|
|
|
|
|
Træner
|
Gitte Funch Pedersen
|
|
||
|
Træner
|
Servet Cetin
|
|
|
|
|
Træner
|
Özhan Bardakci
|
|||
|
Træner
|
Kemal Babalija
|
|
|
|
|
Assistenttræner
|
Peter Grydgaard
|
|
|
|
|
Assistenttræner
|
Ronnie Lindfoss
|
|
|
|
Årgang 2014 - Hold 2- Herrer
|
|||||
|
Træner
|
Aydin Mataji
|
|
|
|
|
Træner
|
Frank Attermann
|
|
|
|
|
Træner
|
Ferhat Gül
|
|
|
|
|
Træner
|
Morten Hassing
|
|
|
|
|
Kampklar assistent
|
Kasper R.
|
|
|
|
|
Kampklar assistent
|
Søren Kyhl Malmberg
|
|
|
|
Pige - Årgang 2014/2015- Kvinder
|
|||||
|
Holdleder
|
Dorte Hansen
|
|
|
|
|
Træner
|
Jakob Jensen
|
|
|
|
|
Træner
|
Morten Lundsteen
|
|
|
|
|
Assistenttræner
|
Lhianne Albrechtsen
|
|
|
|
|
Assistenttræner
|
Josephine Larsen
|
|||
|
Kampklar assistent
|
Søren Kyhl Malmberg
|
|
|
|
U9 |
|||||
Årgang 2015 - Hold 1- Herrer
|
|||||
|
Træner
|
Dennis Rasmussen
|
|
|
|
|
Træner
|
Andreas Staugaard
|
|
|
|
|
Træner
|
Martin Atkinson
|
|||
|
Træner
|
Anders Ramussen
|
|
|
|
|
Træner
|
Thomas Barlyng
|
|
|
|
|
Træner
|
Cihan Cengiz
|
|
|
|
Årgang 2015 - Hold 2- Herrer
|
|||||
|
Træner
|
Aminah Khan
|
|
|
|
|
Træner
|
Amar Dzihanic
|
|
|
|
|
Træner
|
Firat Turan
|
|
|
|
|
Træner
|
Loke Johansen
|
|
|
|
|
Træner
|
Somer Kirkan
|
|
|
|
|
Assistenttræner
|
Imran Zahoor Ahmed
|
|
|
|
U8 |
|||||
Årgang 2016- Herrer
|
|||||
|
Træner
|
Rachid el Rrami
|
|
|
|
|
Træner
|
George Rodrigue Langha Akuo
|
|
|
|
|
Træner
|
Hassan Oueitti
|
|
|
|
|
Holdleder
|
Cemile Özdemir
|
|
|
|
|
Assistenttræner
|
Anna Bakmand Bernthsen
|
|
||
|
Træner
|
Ibrahim Sulaiman
|
|
|
|
|
Cheftræner
|
Gürkan Koyuncu
|
|
|
|
|
Træner
|
Mohammed Imran Ahmad
|
|
|
|
|
Træner
|
Novica Comic
|
|
|
|
|
Træner
|
Gokhan Arabaci
|
|
||
|
Træner
|
Serkan Erman
|
|
|
|
Pige - Årgang 2016- Kvinder
|
|||||
|
Holdleder
|
Nicolai Bang
|
|
|
|
|
Assistenttræner
|
Kenneth Andersen
|
|
|
|
|
Cheftræner
|
Rasmus Fedder
|
|
|
|
|
Assistenttræner
|
Stefanie Birksø
|
|
|
|
U7 |
|||||
Tumlinge-Hold
|
|||||
|
Træner
|
Peter Foldgast
|
|||
|
Assistent
|
Simon Cahill
|
|
|
|
|
Holdleder
|
Anja Drøschler
|
|
|
|
|
Træner
|
Lene Larsen
|
|
||
|
Holdleder
|
Karina Dipo
|
|
||
|
Kampklar assistent
|
Søren Kyhl Malmberg
|
|
|
|
Årgang 2017 - hold 2- Herrer
|
|||||
|
Holdleder
|
Karina Dipo
|
|
||
|
Træner
|
Nick Ørting
|
|
||
|
Træner
|
Mustafa Bademci
|
|
|
|
|
Kampklar assistent
|
Søren Kyhl Malmberg
|
|
|
|
Pige - Årgang 2017- Kvinder
|
|||||
|
Træner
|
Ahmed el Maghrabi
|
|
|
|
|
Træner
|
Niklas Jung Jørgensen
|
|
|
|
|
Træner
|
Mike Møller
|
|
|
|
|
Træner
|
Maya Ambus
|
|
|
|
|
Assistenttræner
|
Alexander Bentsen
|
|
|
|
U6 |
|||||
Årgang 2018 - Hold 1- Herrer
|
|||||
|
Træner
|
Nicholai Albøger Sørensen
|
|
|
|
|
Assistenttræner
|
Volkan Atalay
|
|
|
|
|
Holdleder
|
Nicolai Bang
|
|
|
|
|
Cheftræner
|
Mads West Thinggaard Larsen
|
|
|
|
|
Assistenttræner
|
Okan Olgun
|
|
|
|
Årgang 2018 - Hold 2- Herrer
|
|||||
|
Træner
|
Anders Pedersen
|
|
|
|
|
Træner
|
Serkan Erman
|
|
|
|
|
Årgangsansvarlig
|
Akram El-Hajj
|
|
|
|
|
Træner
|
Kasper Lyngsfeldt
|
|
|
|
|
Træner
|
Thomas Nørgaard Lyngsfeldt
|
|
|
|
|
Træner
|
Morten Olesen
|
|
|
|
Pige Årgang 2018/19- Herrer
|
|||||
|
Årgangsansvarlig
|
Akram El-Hajj
|
|
|
|
|
Kampklar assistent
|
Søren Kyhl Malmberg
|
|
|
|
U5 |
|||||
Årgang 2019- Herrer
|
|||||
|
Træner
|
Kasper Ambrosen
|
|
|
|
|
Træner
|
Jonas Gotfredsen
|
|
|
|
|
Årgangsansvarlig
|
Akram El-Hajj
|
|
|
|
|
Assistenttræner
|
Hamza el Kabir
|
|
|
|
U4 |
|||||
Årgang 2020
|
|||||
|
Årgangsansvarlig
|
Akram El-Hajj
|
|
|
|
|
Træner
|
Steffen Borge
|
|
|
|
|
Træner
|
Chris Martin Pedersen
|
|
|
|
|
Træner
|
Christian Jauernik
|
|
|
|
|
Træner
|
Alejandro Montenegro
|
|
||
|
Træner
|
Siavash Pakbeen
|
|
|
|
|
Træner
|
Marco Turan
|
|
|
|
|
Kampklar assistent
|
Søren Kyhl Malmberg
|
|
|