Menu
Klubben 23. maj kl. 09:06
Støt din klub, hver gang du tanker os OK
Drenge
16. januar kl. 08:45 DGI Futsal Stævne
Piger
18. december kl. 10:36 Indsigelse til DBU betalte sig
Klubben
10. oktober kl. 21:50 Fodboldaward 2017
Drenge
11. september kl. 08:39 God Fairplay-stil

Bold

DBU

Live-score
Der er ingen livekampe på nuværende tidspunkt
Kampe
Februar 2018
25.
søndag
09.00
Gladsaxe-Hero BK
Herrer
U6
U6 dr (12) ½ banestævne Helsinge 25/2-18 Medalje • Pulje 2
Helsinge-hallerne
Vallensbæk IF (2)
Helsinge-hallerne
25.
søndag
09.09
Vallensbæk IF (3)
Herrer
U8
U8 dr (10) ½ banestævne Strøby 25/2-18 Medalje • Pulje 1
Strøby-hallen
Solrød FC (1)
Strøby-hallen
25.
søndag
09.18
Borup IF
Herrer
U8
U8 dr (10) ½ banestævne Strøby 25/2-18 Medalje • Pulje 1
Strøby-hallen
Vallensbæk IF (3)
Strøby-hallen
25.
søndag
09.20
Vallensbæk IF (3)
Herrer
U6
U6 dr (12) ½ banestævne Helsinge 25/2-18 Medalje • Pulje 1
Helsinge-hallerne
IF Hjorten
Helsinge-hallerne
25.
søndag
09.30
Vallensbæk IF (2)
Herrer
U6
U6 dr (12) ½ banestævne Helsinge 25/2-18 Medalje • Pulje 2
Helsinge-hallerne
FC Holte (1)
Helsinge-hallerne
25.
søndag
09.36
Vallensbæk IF (3)
Herrer
U8
U8 dr (10) ½ banestævne Strøby 25/2-18 Medalje • Pulje 1
Strøby-hallen
Solrød FC (2)
Strøby-hallen
25.
søndag
09.40
Brøndbyernes IF (1)
Herrer
U6
U6 dr (12) ½ banestævne Helsinge 25/2-18 Medalje • Pulje 1
Helsinge-hallerne
Vallensbæk IF (3)
Helsinge-hallerne
25.
søndag
10.00
Vallensbæk IF (3)
Herrer
U6
U6 dr (12) ½ banestævne Helsinge 25/2-18 Medalje • Pulje 1
Helsinge-hallerne
FC Holte (2)
Helsinge-hallerne
25.
søndag
10.00
Måløv BK
Herrer
U6
U6 dr (12) ½ banestævne Helsinge 25/2-18 Medalje • Pulje 2
Helsinge-hallerne
Vallensbæk IF (2)
Helsinge-hallerne
25.
søndag
10.03
Vallensbæk IF (3)
Herrer
U8
U8 dr (10) ½ banestævne Strøby 25/2-18 Medalje • Pulje 1
Strøby-hallen
Solrød FC (1)
Strøby-hallen
25.
søndag
10.12
Vallensbæk IF (2)
Herrer
U8
U8 dr (10) ½ banestævne Strøby 25/2-18 Medalje • Pulje 2
Strøby-hallen
Solrød FC (4)
Strøby-hallen
25.
søndag
10.20
Helsinge Fodbold
Herrer
U6
U6 dr (12) ½ banestævne Helsinge 25/2-18 Medalje • Pulje 1
Helsinge-hallerne
Vallensbæk IF (3)
Helsinge-hallerne
25.
søndag
10.21
Vallensbæk IF (1)
Herrer
U8
U8 dr (10) ½ banestævne Strøby 25/2-18 Medalje • Pulje 3
Strøby-hallen
Rønnede IF (2)
Strøby-hallen
25.
søndag
10.30
Vallensbæk IF (2)
Herrer
U6
U6 dr (12) ½ banestævne Helsinge 25/2-18 Medalje • Pulje 2
Helsinge-hallerne
Brøndbyernes IF (3)
Helsinge-hallerne
25.
søndag
10.30
Solrød FC (3)
Herrer
U8
U8 dr (10) ½ banestævne Strøby 25/2-18 Medalje • Pulje 3
Strøby-hallen
Vallensbæk IF (1)
Strøby-hallen
25.
søndag
10.39
Rønnede IF (1)
Herrer
U8
U8 dr (10) ½ banestævne Strøby 25/2-18 Medalje • Pulje 2
Strøby-hallen
Vallensbæk IF (2)
Strøby-hallen
25.
søndag
10.40
Vallensbæk IF (1)
Herrer
U6
U6 dr (12) ½ banestævne Helsinge 25/2-18 Medalje • Pulje 3
Helsinge-hallerne
Brøndbyernes IF (2)
Helsinge-hallerne
25.
søndag
10.48
Vallensbæk IF (1)
Herrer
U8
U8 dr (10) ½ banestævne Strøby 25/2-18 Medalje • Pulje 3
Strøby-hallen
Ringsted IF (2)
Strøby-hallen
25.
søndag
10.48
Ringsted IF (1)
Herrer
U8
U8 dr (10) ½ banestævne Strøby 25/2-18 Medalje • Pulje 2
Strøby-hallen
Vallensbæk IF (2)
Strøby-hallen
25.
søndag
11.00
Vestia
Herrer
U14
U14 Drenge Mester (04) VinterBOLD • Pulje 3
Kunst, Bavnehøj IA
Vallensbæk IF
Kunst, Bavnehøj IA
25.
søndag
11.06
Solrød FC (4)
Herrer
U8
U8 dr (10) ½ banestævne Strøby 25/2-18 Medalje • Pulje 2
Strøby-hallen
Vallensbæk IF (2)
Strøby-hallen
25.
søndag
11.10
BSV af 2016
Herrer
U6
U6 dr (12) ½ banestævne Helsinge 25/2-18 Medalje • Pulje 3
Helsinge-hallerne
Vallensbæk IF (1)
Helsinge-hallerne
25.
søndag
11.15
Vallensbæk IF (1)
Herrer
U8
U8 dr (10) ½ banestævne Strøby 25/2-18 Medalje • Pulje 3
Strøby-hallen
Rønnede IF (2)
Strøby-hallen
25.
søndag
11.20
IF Skjold Birkerød
Herrer
U6
U6 dr (12) ½ banestævne Helsinge 25/2-18 Medalje • Pulje 3
Helsinge-hallerne
Vallensbæk IF (1)
Helsinge-hallerne
25.
søndag
11.40
Brøndbyernes IF (2)
Herrer
U6
U6 dr (12) ½ banestævne Helsinge 25/2-18 Medalje • Pulje 3
Helsinge-hallerne
Vallensbæk IF (1)
Helsinge-hallerne
25.
søndag
15.24
Vallensbæk IF
Herrer
U12
U12 drenge (06) 2 Inde/håndboldmål 4.runde Medalje • Pulje 3
Hedehushallen
Ringsted IF (3)
Hedehushallen
25.
søndag
15.30
LSF
Herrer
U11
U11 Drenge A (07) 8M VinterBOLD • Pulje 4
KIWI-Park kunstgræs
Vallensbæk IF
KIWI-Park kunstgræs
25.
søndag
15.48
BK Avarta (2)
Herrer
U12
U12 drenge (06) 2 Inde/håndboldmål 4.runde Medalje • Pulje 3
Hedehushallen
Vallensbæk IF
Hedehushallen
25.
søndag
16.12
Vallensbæk IF
Herrer
U12
U12 drenge (06) 2 Inde/håndboldmål 4.runde Medalje • Pulje 3
Hedehushallen
Greve Fodbold
Hedehushallen
25.
søndag
16.36
Himmelev-Veddelev BK (1)
Herrer
U12
U12 drenge (06) 2 Inde/håndboldmål 4.runde Medalje • Pulje 3
Hedehushallen
Vallensbæk IF
Hedehushallen