Menu

Hold 3

Kontakt altid trænerteamet inden prøvetræning og indmeldelse

Klubben 13. februar kl. 20:00
Indkaldelse til generalforsamling 2024
Klubben
30. januar kl. 08:00 Sæt kryds i kalenderen
Drenge
29. januar kl. 20:00 Trænerskifte på U15-1
Klubben
28. januar kl. 11:00 Fest for de Frivillige i Vallensbæk IF
Klubben
24. januar kl. 18:00 Frivillige søges til Vallensbæk Cup
;

Bold

DBU

Træningstider

Dag Tid Omkl. Bane
Tirsdag 19:00 - 20:30 Omklædningsrum 12 Valport - Kunstgræs 1
Torsdag 19:00 - 20:30 Omklædningsrum 12 Valport - Kunstgræs 1
Tirsdag 19:00 - 20:30 Valport - Kunstgræs 1
Mandag 19:00 - 20:30 Golden Touch - Kunstgræs 2
Tirsdag 19:00 - 20:30 Golden Touch - Kunstgræs 2
Torsdag 19:00 - 20:30 Valport - Kunstgræs 1
Tirsdag 19:00 - 20:30 Golden Touch - Kunstgræs 2
Torsdag 19:00 - 20:30 Valport - Kunstgræs 1
Mandag 17:45 - 19:00 Valport - Kunstgræs 1
Onsdag 17:45 - 19:00 Valport - Kunstgræs 1
Fredag 17:45 - 19:00 Valport - Kunstgræs 1
Mandag 17:45 - 19:00 Valport - Kunstgræs 1
Onsdag 17:45 - 19:00 Valport - Kunstgræs 1
Mandag 19:00 - 20:30 Golden Touch - Kunstgræs 2
Torsdag 19:00 - 20:30 Golden Touch - Kunstgræs 2
Tirsdag 17:45 - 19:00 Valport - Kunstgræs 1
Torsdag 17:45 - 19:00 Valport - Kunstgræs 1
Fredag 16:30 - 17:45 Golden Touch - Kunstgræs 2
Mandag 16:30 - 17:45 Valport - Kunstgræs 1
Onsdag 16:30 - 17:45 Valport - Kunstgræs 1
Fredag 16:30 - 17:45 Valport - Kunstgræs 1
Mandag 17:45 - 19:00 Valport - Kunstgræs 1
Onsdag 17:45 - 19:00 Valport - Kunstgræs 1
Fredag 17:45 - 19:00 Golden Touch - Kunstgræs 2
Mandag 17:45 - 19:00 Valport - Kunstgræs 1
Onsdag 17:45 - 19:00 Valport - Kunstgræs 1
Fredag 17:45 - 19:00 Golden Touch - Kunstgræs 2
Tirsdag 17:45 - 19:00 Golden Touch - Kunstgræs 2
Torsdag 17:45 - 19:00 Golden Touch - Kunstgræs 2
Tirsdag 17:45 - 19:00 Golden Touch - Kunstgræs 2
Torsdag 17:45 - 19:00 Golden Touch - Kunstgræs 2
Mandag 17:45 - 19:00 Golden Touch - Kunstgræs 2
Onsdag 17:45 - 19:00 Golden Touch - Kunstgræs 2
Tirsdag 16:30 - 17:45 Valport - Kunstgræs 1
Torsdag 16:30 - 17:45 Valport - Kunstgræs 1
Onsdag 16:30 - 17:45 Golden Touch - Kunstgræs 2
Tirsdag 16:30 - 17:45 Golden Touch - Kunstgræs 2
Torsdag 16:30 - 17:45 Golden Touch - Kunstgræs 2
Mandag 16:30 - 17:45 Golden Touch - Kunstgræs 2
Onsdag 16:30 - 17:45 Golden Touch - Kunstgræs 2
Mandag 16:30 - 17:45 Valport - Kunstgræs 1
Onsdag 16:30 - 17:45 Valport - Kunstgræs 1
Tirsdag 16:30 - 17:45 Valport - Kunstgræs 1
Fredag 16:30 - 17:45 Golden Touch - Kunstgræs 2
Tirsdag 19:00 - 20:30 Golden Touch - Kunstgræs 2
Torsdag 19:00 - 20:30 Golden Touch - Kunstgræs 2
Mandag 19:00 - 20:30 Valport - Kunstgræs 1
Onsdag 19:00 - 20:30 Valport - Kunstgræs 1
Mandag 17:45 - 19:00 Golden Touch - Kunstgræs 2
Onsdag 17:45 - 19:00 Golden Touch - Kunstgræs 2
Mandag 17:45 - 19:00 Golden Touch - Kunstgræs 2
Onsdag 17:45 - 19:00 Golden Touch - Kunstgræs 2
Tirsdag 16:30 - 17:45 Golden Touch - Kunstgræs 2
Torsdag 16:30 - 17:45 Golden Touch - Kunstgræs 2
Onsdag 16:30 - 19:00 Golden Touch - Kunstgræs 2
Mandag 16:30 - 17:45 Golden Touch - Kunstgræs 2
Mandag 20:30 - 22:00 Golden Touch - Kunstgræs 2
Onsdag 20:30 - 22:00 Golden Touch - Kunstgræs 2
Onsdag 19:00 - 20:30 Valport - Kunstgræs 1
Mandag 19:00 - 20:30 Valport - Kunstgræs 1
Tirsdag 11:00 - 12:00 Valport - Kunstgræs 1
Error loading Partial View script (file: ~/Views/MacroPartials/TeamStaffList.cshtml)
Error loading Partial View script (file: ~/Views/MacroPartials/TeamPlayerList.cshtml)
Error loading Partial View script (file: ~/Views/MacroPartials/TeamMatchProgram.cshtml)
Luk